Projeler

Alt-Üst Geçit Projelerimiz

Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü Önü Alt Geçit Projesi Abdul Vahabi Gazi Caddesi, şu anki haliyle Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü önündeki kavşakta sonlanmaktadır. Ancak Bu kavşağın Gökçekler Caddesi ile birleştirilerek Yeni Numune Hastanesi kavşağına ulaştırılması planlanmaktadır. Bu yüzden trafik yoğunluğu artacaktır. İstiklal Caddesi üzerinde Organize Sanayi Bölgesi istikametinde trafiğin akıcı bir şekilde devam etmesi için Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü önündeki kavşağa alt geçit yapılması planlanmıştır. Yenişehir Bölgesi Altgeçit Projesi TCDD güney yolunun açılması durumunda bu yolun Kayseri Caddesi ile Birleştiği kavşakta Tren yolu bulunmaktadır. TCDD Güney Yolunun Terminal Caddesi istikametinde Kayseri Caddesi ile kesiştiği kavşağa alt geçit yapılması planlanmıştır.

Esenyurt Girişi Altgeçit Projesi Kayseri Caddesinden, Esenyurt Mahallesine Üniversitenin Lojmanlarının karşısından geçişte hemzemin geçit bulunmaktadır. Güvenli geçiş için buraya alt geçit yapılması planlanmıştır. Yeni Numune Hastanesi Önü Üst Geçit Projesi Yapmayı düşündüğümüz ulaşım master planında Çevre Yolu üzerindeki tüm kavşaklarımıza üst geçit yapılması öngörüleceği tahmin edilmektedir. Bu sebeple trafiğin en yoğun olduğu Yeni Hastane önündeki kavşağa üst geçit yapılması planlanmıştır.

Hastaneler Kavşağı ve Alt Geçit Projesi İlimizin en yoğun caddelerinden biri olan Hikmet Işık Caddesinin Hastaneler Kavşağına alt geçit yapılması planlanmıştır.